Osztályaink

 

 

01 osztaly1a. osztály / Kunsay Csabáné

 

Bankó András

Győri Johanna

Nagy Norbert

Bencze Hanna

Horváth Kinga Nóra

Németh-Fain Gréta 

Bene Anna Réka

Kádár Balázs Polacsik Vanda Nóra

Bolla Meggi

Kárpáti Bercel Seres Zsuzsanna

Czák Levente

Kolesza Zétény Tóth Péter Bulcsú 

Füstös Benedek

Kolesza Franciska  

Gyökér Csenge

Kurcsik Szofi Nóra  
 


01 osztaly1b. osztály / Pálné Szabó Mária Ilona 

 

 Bőze Szabolcs

Horváth Lilla Szilvia 

Merkel Nikolett 

Budai Dávid Krisztián 

Hublik Zsuzsanna 

Mózes Farkas 

Czere János Dániel 

Jakab Lajos 

Nagy Gertrúd Blanka

Deák Dorina 

Korecz Zorka Anna 

Peják Gergő 

Hajdu Fanni 

Kuti Lázár 

Sándor Bálint 

Herceg Dávid 

Kvacsány Zétény 

Zolnai Csenge 

 

 


01 osztaly2. osztály / Onofoer Ildikó 

 

Baráth Gréta

Jánka Bulcsú

Maksa Kinga

 Basa Luca Sára

 Kádár-Pilsits Szandra

 Misinszki Gergő

Boda Fanni Anna

 Kajdi Kata

Peják Zsófia

Czák Csilla

Kárpáti Zoltán

Petrovics Ádám

Csaba Hunor

Kátai Hanna

Polacsik Bertold

Csépe Blanka

Kerestély Lilien

 Szabó Kende

Csonka Martin

Kiss Boglár

Tajti Csinszka

Dobsi Dániel

Kocsis Tímea

Vér Máté

Fenyvesi Márton

Kollár Dávid István

Zsákai István Máté

Győri Luca Sára

Lenkei Máté Dávid

 

 


01 osztaly3. osztály / Lukovszkiné Toman Márta

Basa Bodza Lora
Lados Anna Mirjam 
Sándor Márton István
Boda Álmos Tamás 
Marzahn Olívia
Szabó Nikoletta 
Hajdu Bence
Máté Márton
Szabó Simon Gellért
Hublik Sára
Mezei Dóra
Szente Zsófia
Kádár Szabolcs Gergő
Módos Bálint
Tóth Mária
Kommenda Tibor 
Molnár Levente
Turi Benjámin 
 Kővágó Kornélia
Pázmándi Petra
Zolnai Attila
Kővári Bálint
Pethes Áron
 
Kuti Veronika
Rónaszéki Eszter
 

 

 

01 osztaly

 4. osztály / Balog Attilláné

Berze Veronika Józsa Regina Katalin Nagy Lili
Bőze Kinga Kádár-Pilsits Milán Nikl Lilian
Csík Zsuzsanna Mária Kolesza Kenéz Péter Petrovics Pálma
Fehér Bálint Korcsok Gergő
Rónaszéki Ádám
Fogas Márton Milán Korcsok Máté
Selmeczi-Rózsa László
 Gyarmati Fanni Kovacsics Szonja Seres Borbála
Helle Nóra Kovács Petra Szabó Gergő
Herceg Zsófia Könczöl Kristóf Szilágyi Nikoletta
Horváth Fanni Kurcsik Laura Luca Urbán Amrita
Horváth Petra Lelkes Hunor  

 

 

02 osztaly

5. osztály / Taksásné Czinke Ibolya

Antal Anna Kerestély Marcell Pál Csaba László
Balogh Nóra Klein Dávid Pecze Dániel
Baranecz Tamás József Kovács Gábor Simon Domonkos
Bata Vivien Könczöl Kitti Szalánczi Johanna
Buborék Flóra Kincső Kővári Hanna Tóth Ágoston Ferenc
Buzás Attila Kővári Tamás Tóth Rozália
Dobó Bence Levente Molnár Lőrinc Koppány Tusnádi Sarolta
Füstös Dóra Nagy István Dániel Varga Nóra
Gazdag Dániel Németh-Fain Roland Veréb Kristóf
Grósz Nikolett Nikl Levente Zólyomi Balázs 

 

 

 03 osztaly

 6. osztály / Joó Renátó

Bangó György Rikárdó Gergely Andor Lázár Szarvas Arvid Roland
Baranyi Dániel György-Újhelyi Botond Tóth Dorina Lea
Bodó Emil Helle Fanni Tóth Réka
Bodó Emília Horváth Hanna Tóth-Sebes Péter Csanád
Csejtei Zsófia Zsuzsanna Kerestély Vivien Tusnádi Borbála
Csordás Gábor Kómár Katalin Varga Dániel
Csörgi Fanni Makádi Máté  Vilányi Dániel
Dányi Petra Pál Réka Zsíros Lilla Boglárka
Debreceni Bernadett Peják Rita  
Ézsöl Hajag Péter Semperger Anna  

 

 

04 osztaly

 7. osztály / Cserkuti Szabolcs

Áll Dávid Herceg Bálint Sándor Mira Szilvia
Balaton László Árpád Horváth Gergő Scheller Luca
Birinyi Borbála Jobban Zsófia Zita Scheller Soma
Bőze Balázs Király Lili Szilágyi Attila
Dobsi Donát Király Luca Szita Anna
Fillér Adél Mária Molnár Kincső Luca Tarnai Viktória
Fillér Bálint János Nánai Eliza Tóth Márton Zsombor 
Gál Kristóf Nikl Kende Tóth Máté 
Gombkötő Gergő Örs Nyeste Viktória Tóth Veronika 

 

 

05 osztaly

 8. osztály / Kalmár-Bodor Ágnes

Bajusz Nóra Lili Csörgő Liliána Kovács Panna
Balog Bianka Egyed Petra Nagy Gréta Nikol
Balogh Csaba Gugyela Martin Attila Őszi Jákob Barnabás
Bedő Bence Horváth Brigitta Piroska Pál Anna
Bene Tifani Csenge Horváth Richárd Petró Csenge Boglárka
Benkő Ádám Jakab Ramóna Rezes Diána
Bezzeg Lilla Jeszenszki Sarolta Simon Boldizsár
Bolla Peggi Kátai Roland Soltész Boglárka
Buborék Zsanna Csenge Kerek Boglárka Taksás András 
Buzás Tímea Kiss Benedek  

 

 

 

Szülői klub

Minden hónap első szerdáján 18 órakor a Plébánián szülői klub lesz.
Szeretettel vár mindenkit Laci atya.

Látogatóink

Ma48
Tegnap466
A héten1769
A hónapban7070
Összesen240174

Látogatóink jelenleg

1
Online

2019. október 18. péntek, 03:31

Legújabb cikkek

  • Autómentes nap

    Hatvan város csatlakozott az országos Európai Mobilitási hét és Autómentes Nap kampányához....

  • Fillér Adél - a jövő bajnoka

    Fillér Adél 7. osztályos tanuló eredményesen szerepelt az Úszó Országos Bajnokságon. Adél a...

Felhasználói belépés